Sot luhet gjysmëfinalja tjetër e Euro 2024, në pesë ndeshjet e fundit “Tulipanët” fituan tri herë ndaj “Tre Luanëve”

Sot me fillim nga ora 21:00 do të luhet edhe gjysmëfinalja e dytë e Euro 2024.
ju
Holanda do të takohet me Anglinë në përballjen e 15-të direkte mes këtyre dy kombëtareve.

Në pesë përballjet e fundit, “Tulipanët” kanë tri fitore përballë anglezëve, ndërsa dy herë janë ndarë baras.

Fituesi i këtij dueli do të takohet në finale me Spanjën, e cila mbrëmë e mposhti Francën me rezultat 2-1.

Ndeshjen në mes Holandës dhe Anglisë mund ta ndiqni LIVE në Klan Kosova dhe Artmotion.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share