“Orenda” publikon vendimin, katër infermieret janë suspenduar të martën (Dokument)

Qendra e të moshuarve në Pejë, “Orenda” ka marrë vendim që t’i suspendojë katër infermieret e përfshira në rastin e sulmit ndaj një të moshuare.

A.P. është suspenduar për sulmin e bërë, derisa A.R., R.K. dhe G.N. janë suspenduar nga puna me arsyetimin se nuk e kanë paraqitur rastin tek përgjegjësi, transmeton KlanKosova.tv.

Në dokumentin e publikuar nga qendra, figuron që vendimi është marrë të martën, më 1 nëntor.
No photo description available.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share