Një shofer motoçiklete ka humbur jetën në unazën afër Bogdancit

Një person ka humbur jetën në një aksident automobilistik që ka ndodhur mbrëmë ndërmjet një mopedi dhe një veture në rrugën rajonale – unaza Bogdanci.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Aksidenti, siç njofton MPB, ka ndodhur mbrëmë në orën 01:00, në rrugën rajonale – Unaza Bogdanci, në udhëkryqin pranë vendit të quajtur “Luda Mara”, në mes të një motoçiklete “Baotian-BT49”, me targa të Gjevgjelisë, i drejtuar nga E. S. (46) nga fshati Stojakovë dhe automjeti “Ford Mondeo”, me targa të Kriva Pallankës, i drejtuar nga R.G. (41) nga Nov Dojrani.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Drejtuesi i motoçikletës ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Ndihmës së Shpejtë. Kontroll është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga Stacioni Policor Gjevgjeli.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share