Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 17, ndërsa temperatura maksimale do të lëvizin prej 19 deri 26 gradë celsius.

Ditën e hënë moti pritet të jetë me reshje të shiut, ndërsa pastaj pason periudhë me mot të qëndrueshëm.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share