Mexhit Neziri dhe Edis Maliqi largohen nga  Struga TL !

Struga Trim Lum njofton se ka ndarë rrugët me dyshen, Mexhit Neziri – Edis Maliqi. Që të dy ishin pjesë e sukseseve më të mëdha të ekipit tonë, ndaj shprehim mirënjohje për kontributin e dhënë nga ana e tyre….

Neziri skuadrës së Struga Trim Lum iu bashkua janarin e vitit 2023, kur erdhi nga rradhët e Shkëndijës, ndërsa Maliqi pjesë e jona ishte për gati dy vite. Që të dy ishin pjesë e dy titujve kampion, ndaj neve si klub falënderojmë për gjithë kontributin për gjatë gjithë kësaj kohe.

Që të dyve u përfundoi marrëveshja me klubin tonë, ndërsa e njëjta nuk u vazhdua, ashtu që të dy tashmë janë lojtarë të lirë.

Të gjitha nga tabori i Struga Trim Lum, falënderojmë dyshen Neziri-Maliqi, duke ju uruar shumë suksese në pjesën e mbetur të karrierës së tyre. /TvKlan.mk

Lexo gjithashtu
Total
0
Share