Dy persona nga Çairi përfundojnë në spital me lëndime trupore pasi një dru goditi veturën në të cilën u strehuan nga shiu i rrëmbyeshëm

Pas rreshjeve të rrëmbyeshme të shiut që kapluan kryeqytetin dy persona nga Lagjja e Topanës në Çair kanë përfuduar me lëndime trupore pasi një dru goditi veturën në të cilen ishin duke u strehuar nga shiu i rrëmbyeshëm. Bëhët fjalë për një vajzë 15 vjeçare që ka të lënduar kokën dhe nëna e saj krahun. Të dyjat janë në mjekim në spitalin 8 shtatori dhe janë në gjendje stabile njoftojnë nga spitali 8 shtatori për tv KlanM.

https://www.facebook.com/KlanMacedoniaTelevision/videos/1115452726037809

Lexo gjithashtu
Total
0
Share