Barca e njofton Lewandowskin për ofertën e re – ka nisur drejt Bayernit 40 milionë euro plus shtojca

Robert Lewandowski vazhdon të jetë në pritje të Barcelonës.

Skuadra e Barcelonës nuk po dorëzohet në garën për shërbimet e sulmuesit polak të Bayern Munich.

Katalanët kanë nisur një ofertë prej 40 milionë eurove të garantuara si dhe shtojca të tjera, për kartonin e Lewandowski.

Barcelona e ka njoftuar edhe yllin polak për nisjen e kësaj oferte.

Lojtari ka konfirmuar dëshirën e tij që të pres për Barcën. Kjo edhe fal të raporteve të mira të agjentit të tij me presidentin e Barcës, Joan Laporta.

Tani gjithçka është në dorën e Bayern Munich

Lexo gjithashtu
Total
0
Share