“Zemër Luana”/ Bes Kallaku ka një pyetje për Luana Vjollcën: A ke kunjë personale me mua apo si është puna?

Tashmë dihet që dy kapitenët e sezonit të parë të spektaklit “Zemër Luana” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën janë dy aktorët e humorit, Bes Kallaku kapiteni i skuadrës së kuqe, “Luanët e kuq” dhe Olsi Byluku i skuadrës së verdhë, “Luanët e verdhë”.

Javën e kaluar Besi u pajtua pas shumë kohësh me Olsi Bylykun, ndërsa sot u përball po me një personazh me të cilin ka prishur shoqërinë e që nuk fliste, Ermal Mamaqin. Ndaj sonte kishte një pyetje ndaj autores Luana Vjollca.

Pjesë nga biseda:

Besi: A ke kunjë personale me mua, apo si eshte puna? Se je duke me sjelle njerëz qe une nuk flas!
Luana: Dua te pajtoj njerëz në këtë program! Se këtu në Klan dihem që duhet të pajtoj njerëz, më ka ardhur një frymë e mirë!

Besi:E di që une me atë (Ermalin) ka kohë që nuk flasim me njëri-tjetrin e jemi zënë me statuse?
Luana: Pse? Do flisni sot dhe a do jeni një skuadër sot apo jo?
Besi: Une me atë?? Mirë një skuadër jo, po as në stol rezervë se lë, mund ta lesh me Olsin.
Ermali: (Luana) Unë e shikoj që ti ke marrë një mision për të pajtuar Besin me të gjithë!
Luana: Po po dhe në fund do e pajtoj me veten, por e lëmë për në fund këtë!

Por çfarë fshihet pas kësaj deklarate? Ndiqni sonte “Zemër Luana”.

/tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share