Vanesa Sono tërheq vëmendjen e mediave botërore (Video)

Vanesa Sono vajza nga Saranda e cila ka vite që jeton ne Angli, ka tërehqur vëmendjen e mediave atje duke qenë e ftuar së fundmi në BBc Radio dhe folur për projektin e saj “Slay me”. Vanessa cilsohet në Angli si pasardhsja e dy këngëtareve të tjera me origjin shqipëtare , Dua Lipa dhe Rita Ora. Vanesa është 20 vjeç dhe vite më parë ajo ka fituar dhe Gjeniun e vogël në Shqipëri.

Ajo po përgatitet të sjellë dhe një EP me Sony music./KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share