Thonjtë “aurora” do jenë trendi i 2024-ës

Nëse ka një trend të manikyrit që është bërë viral dhe të gjithë e kanë provuar në dy vitet e fundit, është padyshim thonjtë “pasqyrë”, por për 2024 ka një tjetër stil që është gati të marrë gjithë vëmendjen.

Janë emërtuar thonjtë “Aurora” dhe janë frymëzuar nga ngjyrat spektakolare të Dritave të Veriut (Aurora Borealis). Nuancat e ylberta rozë dhe të bardha me detajet 3D krijojnë një efekt magjik.

Frymëzohuni nga thonjtë që kemi përzgjedhur për ju!


 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share