Thaçi: Imer Selmani dhe Ziadin Sela ikën në momentet ma t’mira të PDSH-së, pse nuk e fituan BDI-në?

Kreu i PDSH-së në emisionin Klan Debat tha se në kohën më të mirë të PDSH-së kur pritej të fitonim BDI-në, këto që sot po mundohen me parti të reja na tradhtonin.

”Ata që ikën nga PDSH-ja si Imer Selmani, Ziadin Sela e tjerët, ka shumë vite që po mundohen ta mundin BDI-në por nuk munden sepse ju e dini që ata kur ikën nga ne më akuzonin se nuk mund të fitojmë dhe tani çfarë po ndodh? Ata iknin dhe tradhtonin në momentet më të forta të PDSH-së” – tha Thaçi. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share