Sot është një ditë e veçantë për çiftin Dua Lipa dhe Roman Gavrais

Në maj 2023 Dua Lipa mori pjesë në Festivalin e Filmit në Kanë dhe debutoi lidhjen e saj me të dashurin Romain Gavras.

Gavras është një regjisor francez, i cili drejtoi videoklipin ikonik të M.I.A. “Bad Girls” dhe projekte të tjera, si filmat Athena, Our Day Will Come dhe më shumë.

Ndërkaq, çifti sot ka një ditë të veçantë meqenëse regjisori francez mbush plot 42 vjet.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet krah të dashurit dhe shkruan në frëngjisht, “Urime ditëlindjen shpirt”.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë në Instagram. /Prive.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share