Rama: Për të qeshur dhe qarë histeria ndaj Kovaçevskit pas publikimit të videos së duarshtrëngimeve me Scholz

Përmes një postimi në Twitter, kryeministri Edi Rama është shprehur se pas publikimit të videos së duarshtrëngimeve me Kancelarin Scholz në Selanik, ku ka ironizuar bllokadën e shëmtuar ndaj Maqedonisë së Veriut nga ana e Bullgarisë, është sherr mejhaneje.

“Për të qeshur dhe qarë histeria e disave në Shkup ndaj kryeministrit Kovaçevski, pas publikimit të videos së duarshtrëngimeve me Kancelarin Scholz në Selanik, ku ironizova bllokadën e shëmtuar ndaj Maqedonisë së Veriut nga ana e Bullgarisë! Sherr mejhaneje mes tymit të qofteve”, ka shkruar Rama në Twitter./tvklan.al

https://twitter.com/ediramaal/status/1535949729405849600

Lexo gjithashtu
Total
0
Share