Protesuesit nuk shpërndahen, vazhdojnë të hedhin me gjësende drejt policëve

Situata para Kuvendit vijon të mbetet e tensionuar.

Tentimeve të policisë e cila po bën përpjkeje për të shpërndar dhe arrestuar, protestuesit i janë përgjigjur me hedhje sendesh të forta kundrejt policisë dhe mjete piroteknike./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share