Protestë kundër prerjes së drunjëve në fshatin Sfillare

Në fshatin Sfillare protestohet kundër prerjes së drunjëve në malin e këtij fshati të komunës së Sarajit, informon Klan M.

Dhjetëra banorë kanë dalur në vendin e ngjarjes ku po priten drunjët dhe po kërkojnë nga autoritetet të ndalohet menjëherë , sepse kështu dëmtohet fshati dhe shtëpitë përreth. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share