Parashikimi i motit 30 Qershor

Moti sot do të jetë  me diell dhe shumë nxehtë me vranësira mesatare. Pasdite do të ketë vransëria mesatare.Pasdite do të ketë zhvillim të pa qëndrueshmërisë lokale me shi të rrëmbyeshëm erë të perforcuar dhe bubullima.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Temperatura minimale do të sillet në interval prej 12 deri në 21, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 30 deri në 38 gradë ceslius.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share