Në ora 21:00 në TV Klan Macedonia spektakli “Shën Tereza shqiptarja e gjithë botës”

“Shën Tereza shqiptarja e gjithë botës” spektakël i madh kushtuar Nënës Terezë.

“Guga Production” në bashkëpunim me Klan Macedonia dhe Klan Plus do të ngjisin në skenë 15 personalitete, 15 humanistë nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia e Veriut dhe diaspora. Të gjithë së bashku do të kremtojmë Shenjtërimin e Nënë Terezës në një transmetim të drejtpërdrejtë nga Shkupi.

Spektakli “Shën Tereza Shqiptarja e gjithë botës” do të transmetohet të Hënën 5 Shtator në ora 21.00 në Klan Macedonia dhe Klan Plus në Shqipëri. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share