Ndërtimet pa leje në Strugë, ja kë e fajson Ramiz Merko (VIDEO)

Në pyetjen për ndërtimet pa leje në Strugë, në emisionin Klan Debat kreu i Strugës fajson qytetin e Ohrit.

”Ohri për ti mbrojtur ndërtimet e tyre pa leje, çdoherë kanë sulmuar Strugën. Mbi 300.000 euro janë dhënë për mediumet lokale në Ohër dhe ata normal që nuk flasin keq për Ohrin por meren me Strugën. Ne i kemi kaluar këto probleme dhe tani nuk merremi më me ato. Ne po mundohemi të investojmë dhe ta zhvillojmë Strugën dita ditës” /KlanMacedonia/

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share