Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e pasdites do ë ketë kushte për reshje lokale të shiut.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 21, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 29 deri 37 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë i paqëndrueshëm, ndërsa në pjesën veriore të vendit do të ketë ulje të temperaturave për 3 gradë celsius.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share