Kështu e festuan argjentinasit fitoren e Kupës së Botës (VIDEO)

Argjentina në finale arriti ta mposht Francën dhe ta marr trofeun më të çmueshëm të futbollit në botë.

Kjo bëri që tifozët argjentinas të festojnë brenda e jashtë Katarit, njofton Klan Kosova.

Më poshtë mund t’i gjeni disa video ku shihen tifozët argjentinas duke e festuar marrjen e kampionatit.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share