Jennifer Lopez mendon për martesën

Pritet të shpallë datën me aktorin Ben Affleck

Me bikini buzë pishinës. Kështu e nis këtë stinë të nxehtë Xhenifer Lopez, e cila publikoi një set të ri fotosh provokuese në Instagramin e saj.

Mosha ka lënë pak gjurmë tek 52-vjeçarja me një karrierë të gjatë në botën e kinematografisë e muzikës. Mes fotove, ajo shfaq edhe inicialet e arta të emrit të saj dhe partnerit Ben Aflek, duke i dërguar atij edhe një mesazh dashurie.

Çifti ka planifikuar të martohet, por datën e ceremonisë ende nuk e kanë shpallur.

Tv Klan

Lexo gjithashtu
Total
0
Share