Imer Selmani: Kjo që ndodhi sot në Kuvend, akt i shëmtuar

Në emisionin Klan Debat, ish politikani Imer Selmani për incidentin e sodit në Kuvend tha se:

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

”Nuk mund nga këtu të shohim se kush është fajtori nga këto skena, ky është një akt i shëmtuar që ndodhi sot në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut. Unë vet kam qenë deputet dhe e di se disa pamje disa fjalë edhe nuk mund të ndëgjohen nga mikrofonat e shkyqur dhe nuk mund ta dimë se çfarë ndodhi realisht, por ky akt duhet të dënohet” – deklaroi Imer Selmani. /KlanMacedonia/

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share