Grubi mesazh Mexhitit: Mbaje fjalën që e ke dhënë!

Artan Grubi ka lëshuar një mesazh direkt për Izet Mexhitin. Ai përmendi Korridorin 8 dhe një fjalë, që sipas Grubit, Mexhiti e ka dhënë në një mbledhje të kryesisë, përcjell KlanM.

“Njëri nga ne që nuk është sot këtu, para 40 burrave e grave të Kryesisë Qendrore tha: Me e bë kjo qeveri Korridorin 8 me dy duar do ta votoj qeverinë…Mbaje fjalën, e ke dhënë…e dini ju për kë e kam…”, tha Grubi në tubimin e Çairit./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share