Georgina Rodriguez duket joshëse me veshje tradicionale arabe

Georgina Rodriguez tërhoqi vëmendjen në Ditën Kombëtare të Arabisë Saudite duke u shfaqur me një abaja tradicionale në ngjyrën e flamurit.

Partnerja e Cristiano Ronaldos u pa këtë javë duke bërë blerje në dyqanin e markës saudite të parfumeve, Laverne, në Riad, e veshur me një abaja të gjelbër.

Georgina nuk është i panjohur për markën e përmendur të parfumeve, Laverne, duke pasur parasysh se në fillim të këtij viti bashkëpunuan në një fushatë për aromën ‘Blue Laverne’.

“Ndihem shumë e sigurt në këtë vend dhe i vlerësoj vërtet vlerat e familjare. U ndjeva shumë me fat që munda të lidhem me këtë parajsë në Tokë. Fuqia dhe magjia në shkretëtirën saudite është e pabesueshme”, kishte thënë me atë rast.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share