Futboll: Pogba do të nënshkruajë për Juventusin në ditët në vijim

Paul Pogba tashmë mund të konsiderohet si lojtari më i ri i Juventusit.

Sipas asaj që bën të ditur Fabrizio Romano, lojtari do të nënshkruajë kontratë në ditët në vijim.

Lojtari është pajtuar me kushtet e ofruara nga “Zonja e Vjetër” dhe kanë mbetur vetëm disa formalitete para se të zyrtarizohet me fanellën bardh e zi.

Francezi do të kthehet në Torino si lojtar i lirë, pasi i skadoi kontrata me Manchester Unitedin.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share