Fletarrest ndërkombëtar për Palevskin!

MPB-ja ka dorëzuar kallëzim penal, pas çka është shpallur fletarrest ndërkombëtar për Lupço Palevskin – të dyshuar për vrasjen e dyfishtë makabre ndaj 14-vjeçares Vanja Gjorçevka dhe 74-vjeçarit nga Velesi.

Sipas njoftimeve të policisë, i dyshuari gjendet i arratisur në Bullgari ose Turqi./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share