Facebook bie në disa vende të botës, mes tyre edhe Shqipëria

Facebook, Instagram, WhatsApp nuk funksionojnë. Përdorues të platformës Meta në të gjithë botën kanë raportuar prej pak minutash probleme me përdorimin e aplikacioneve.

Franca dhe Pakistani janë ndër të parat që kanë raportuar në Twitter një problem të tillë, ndërsa në Shqipëri Facebook nuk funksionoi për disa minuta./tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share