Biden nënshkruan në librin e ngushëllimeve për Mbretëreshën

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka shkuar për ngushëllime në Londër para se të bëhet varrimi i Mbretëreshës Elizabeth II.

Ai gjithashtu është nënshkruar edhe në librin e ngushëllimëve për të, shkruan BBC, transmeton Klankosova.tv.

Ai dhe gruaja e tij Jill Biden i bënë nderimet e tyre para arkivolit të Mbretëreshës Elizabeth II.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share