Azemi pjesë e klipit të këngëtares së njohur shqiptare (VIDEO)

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Azem Gagica, është bërë pjesë e një videoklipi.

Ai paraqitet në projektin e ri muzikor të Anxhela Peristerit.

Kënga do të publikohet më 14 shkurt dhe është “një anë tjetër” e këngëtares nga Shqipëria, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni pak momente të klipit në videon e mëposhtme ku shfaqet edhe Azemi.

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share