ASH sonte do të vendos nëse do vazhdoj koalicionin me Danella Arsovskën

Aleanca për Shqiptarët në konferencë për shtyp sot para mediave tha se pas shkarkimit të drejtorit të higjienës komunale – Shkup, Kryesia e Aleancës për Shqiptarët sonte do të vendos nëse do të vazhdoj apo jo koalicionin me kryetaren e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovksa.

Arben Zeqiri nga kjo parti theksoi se do të analizohen veprimet poltiike që i kanë paraprijë incidentit të mbrëmshëm dhe në fund do të merret një vendim. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share