Arrestohet 25 vjeçari nga Tetova, sulmoi fizikisht njerkën e tij

Mbrëmjen e djeshme (02-qershor) rreth orës 22.00, në rrugën “29-Nëntori” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 25- vjeçarin D.I. nga Tetova, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga njerka e tij 48-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht.

Ai është ndaluar në Stacionin Policor-Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, thuhet në kumtesën e SPB-Tetovë.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share