Adelina Tahiri përkrah Mickoskit në protesën e VMRO-DPMNE-së (FOTO)

Këngëtarja, Adelina Tahiri është parë në rradhët e para të protestës së VMRO DPMNE-së përkrah kreut të partisë, Hristijan Mickoski dhe funksionarëve tjerë të lartë të kësaj partie.

Nuk dihet nëse Tahiri është prezente në këtë protestë në cilësinë e një qytetarje që mbështet protestën kundër Qeverisë apo ka kaluar në rradhët e kësaj partie. /KlanMacedonia/

 

 

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share