Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu së shpejti sjellin duetin e tyre, publikohen pamje nga xhirimi i videoklipit

Dyshja ikonike e estradës shqiptare, Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu janë bërë bashkë për një bashkëpunim muzikor.

Kështu bëri të ditur Adelina përmes një postimi në InstaStory.

‘Së shpejti’ shkroi Adelina në postimin e saj.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share