Bëhet i “gjallë” Getinjo, thotë se po ia mundonin shpirtin rrjetet sociale

Ka një kohë që reperi i njohur dhe ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Getinjo është larguar nga rrjetet sociale.

Por, së fundmi ai është bërë i “gjallë” sërish, për të treguar se rrjetet sociale po e mundonin.

“Ish kon tu ma mundu shpirtin Instagrami, Facebooku, TikToku. Pasha Allahun jetë e qetë pa këto”, ka shkruar Getinjo.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share