Xhevat Prekazi: VAR-i dëmton futbollin

Ish-futbollisti i Partizanit, Hajdukut dhe Galatasarajit, Xhevat Prekazi është kundër VAR-it në futboll, pasi sipas tij, futbolli humb bukurinë.

“Shumë, hajni e madhe, ata vet i bien ligjet, siç të duan i bëjnë, situata që s`kanë lidhje me futboll i japin” – deklaron Xhevat Prekazi.

https://youtu.be/d4yLVl1QFAU

Lexo gjithashtu
Total
0
Share