Vrasja e gruas në Prishtinë dyshohet se u bë për motive plaçkitjeje

Sot rreth orës 20:20, në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri, ku si pasojë një grua është vrarë.

Sipas burimeve të Klan Kosovës, dyshohet se rasti ka të bëjë me një plaçitje.

Viktima është gjetur pa shenja jetë në veturë dhe vdekjen e saj e ka konstatuar ekipi mjekësor i cili ka dalë në vendin e ngjarjes.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share