Vajza e Granit Xhakës feston ditëlindjen, futbollisti i bënë urimin emocionues

Vajza e futbollistit shqiptar, Granit Xhaka sot feston ditëlindjen. Futbollisti me anë të një postimi në Instagram bëri urimin emocionues për vajzën.

“Ndoshta profesioni im nuk më lejon të jem gjithmonë pranë teje por zemra ime është gjithmonë aty ku je dhe ti. Princesa babushit të urojë dhe 100 vite të lumtura me shëndet dhe harmoni. Te duam shume për gjithmonë”, shkroi ai krahas fotove.

Rikujtojmë që Graniti është I martuar tash e sa vite dhe është prindër i dy vajzave.

https://www.instagram.com/p/CjZ7f4zKjWM/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8a957251-ad26-477d-ae25-e2c255fb7ac6

Lexo gjithashtu
Total
0
Share