Tiranë: Ndërron jetë fëmija 2 vjeç, ra aksidentalisht nga kati i pestë i banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një fëmijë 2 vjeç ka humbur jetën. Mësohet se i mituri ka rënë aksidentalisht nga kati i pestë i banesës.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“Më datë 10.06.2022, rreth orës 16:30, në rrugën “Shefqet Kuka”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e katit të pestë të banesës, një fëmijë 2 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë”.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share