Thaçi: Tetovarët e dinë mirë sa ka punuar PDSH-ja, vetëm ura dhe mbikalimi te treni sa gjithë ajo që bëri BDI-ja (VIDEO)

Kreu i PDSH-së, në emisionin Klan Debat tha se:

” Nuk shoh te BDI se e kanë mençurinë e detektimit të ardhmës politike, sepse janë shumë të ngopur 20 vite në pushtet. Unë e pres reflektimin e shqiptarëve të Maqedonisë së Veriut, shqiptarët e Tetovës sidomos e dinë mirë se brenda ditës gati 10 herë pritnin te rruga kryesore për në Shkup që rampat e trenit kur kalonte, vetëm ajo ura që u bë aty dhe mbikalimi është projekt i PDSH-së më shumë se gjithçka që ka bërë BDI, mos të flas për projektet tjera” deklaroi mes tjerash Thaçi. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share