Thaçi: Osmani e Grubi janë artista, BDI e vitit 2002 ishte më e rrezikshme (VIDEO)

Në emisionin Klan Debat kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi tha se:

”BDI e tanishme ka shumë dallim nga BDI-ja e vitit 2002 e këtej sepse tani janë figura të reja Bujar Osmani e Artan Grubi janë artista, BDI e atëhershme ishte shumë më e rrezikshme, ishte BDI e kallashnikovit, e cila në Zajas ta bënte rezultatin zgjedhor me zero. Nga ajo BDI ka ngelur vetëm Ali Ahmeti i cili vazhdon me avazin e vjetër dhe ne jemi përballur gjithmonë ju kemi dalë përballë edhe në ato momente të vështira”. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share