Tetovë: Sulmoi fizikisht punonjësit e Ndihmës së Shpejtë, arrestohen nënë e bir

Mbrëmë (09- qershor) në orën 03:05, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë arrestuar 28-vjeçarin M.G. nga Tetova i cili njëzet minuta më parë ishte raportuar se kishte sulmuar fizikisht dy punonjës të Ndihmës së Shpejtë të Tetovës. Lidhur me këtë rast pakë më vonë është vetëraportuar edhe nëna e tij S.G. (55). Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë, për sqarim dhe dokumentim të plotë të rastit, njoftuan nga SPB Tetovë.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share