Taravari: Ngjarjet e fundit në BDI, lojë fëmijësh

Ka pasur përçarje çdoherë në BDI, kur vijnë zgjedhjet ata bashkohen

Duke komentuar ndodhitë e fundit në BDI ushtruesi i detyrës Kryetar i ASH Arben Taravari në emisionin Klan Debat thotë se nuk sheh diçka serioze përveç se loj fëmijësh. E rreth bashkëpunimit me grupin e zjarrin ai përgjigjet.

‘Tash për tash nuk kemi biseduar. Këta ngjaret e fundit në Bdi ma kujtojnë një fenomen në psikologji dezhavu, nuk e di si do të zhvillojen aktivitetet dhe nuk du të hyjë në punet e brendshme të partive tjera. Nuk kam ndonjë përgjigje dhe as që e kam menduar deri më tash, do ta bëjmë si grup, nuk shohëm diçka serioze më shumë na duket si loj fëmijës. Bdi çdo herë ka pasur përçarje por prap i sheh të bashkuar para zgjedhjeve” – tha Taravari /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share