SUPERBOWL: Puthja plot epsh Tejlor Svift – Trevis Kelsi, natë magjike për Kanzas Siti Çifs (VIDEO)

Kjo është puthja që vodhi famën e gjithë Superboulit. Për Kanzas Siti Çifs e gjithë nata ishte një përallë e vërtetë dhe ashtu përfundoi – me puthjen përrallore.

Ylli kryesor në tribuna ishte Tejlor Svift, e cila me pasion mbështeti të dashurin e saj Trevis Kelsi.

Por jo vetëm kaq! Gjatë pauzës u prezantua edhe këngëtari I popullarizuar Asher që mahniti publikun, vecanërisht kur në skenë u paraqit bashkë me Alisha Kis dhe interpretuan këngën e tyre të njohur “My Boo”.

Ekipi i Kanzas Siti Çifs mbrojti titullin e kampionit në NFL, pasi mbrëmë në Las Vegas mposhtën San Franciskon, me 25:22, pas vazhdimeve.

MVP I Superboulit u shpall Patrik Mahoums.

Ndeshja finale në Ligën Kombëtare të Futbollit – NFL, I njohur si Superboul, është një nga ngjarjet më të shikuara televizive në SHBA.

Për këtë shkak, katër orët e ndeshjes, janë më atraktive për reklamime të kompanive më të mëdha dhe të gjithë përpiqen t`i shfrytëzojnë “pesë minutat” e tyre për të bërë reklama më interesante.

Të kujtojmë se një sekondë e reklamimit gjatë Superboulit kushton 233.000 dollarë.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share