Sulmohet nga katër persona 37-vjeçari nga Saraji

Një 37-vjeçar nga Saraji i Shkupit ka raportuar në polici se dje pasdite është sulmuar fizikisht nga katër persona.

I njëjti ka raportuar se i njeh sulmuesit.

“Më datë 03.02.2023 në SPB-Shkup, A.M.(37) nga fshati Saraj, Shkup, ka raportuar se rreth orës 15:30 në fshatin Saraj është sulmuar fizikisht nga katër persona të cilët i njihte dhe të cilët kanë përdorur sende të forta”, thonë nga MPB.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share