Sulmohet fizikisht 33-vjeçarja në Tetovë

Mbrëmë (04-dhjetor) në orën 04:30, 33-vjeçarja Z.K. nga Tetova në SPB-Tetovë ka raportuar se një orë e gjysmë më parë në rrugën “Jane Sandanski” në Tetovë është sulmuar fizikisht nga 30-vjeçari R.B. nga Cerova e Tetovës për shkak të keqkuptimeve të tyre financiare.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

 

Lexo gjithashtu
Total
0
Share