Sulmohen dy persona në Mitrovicën e Veriut

Dy persona kanë marrë lëndime të lehta trupore pasi dyshohet se janë sulmuar nga disa persona.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, në sheshin “Car Llazar” në Mitrovicën e Veriut.

Kështu tha për Klankosova.tv Veton Elshani, zëvendësdrejtor i policisë për veriun.

“Që të dy kanë marrë ndihmë mjekësore dhe gjendja e tyre është e mirë”, tha ai.

Derisa nuk janë bërë shkaqet e këtij incidenti apo edhe nacionaliteti i viktimave./ Klankosova.tv

Lexo gjithashtu
Total
0
Share