Sot vëmendja te derbi ‘Madonnina’, pritet spektakel

Të gjithë tifozët e futbollit, sot vëmendjen do ta kenë në futbollin italian.

Dy rivalët lokal, Inter dhe Milan do të përballen në derbin e “Madoninës”.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share