Sot në Abu Dhabi përballje miqësore Arabia Saudite – Shqipëri

Kombëtarja e Arabisë Saudite në kuadër të përgatitjeve për botërorin e futbollit “Katari 2022 do të zhvillon ndeshje miqësore me kombëtaren e Shqipërisë.

Trajneri Edy REja për këtë ndeshje ka ftuar futbollist nga kampionati shqiptar por edhe futbollist të cilët luajnë në klubet jashtë vendit.

Miqësorja Arabi Saudite–Shqipëri do të luhet sot në “Al Nahyan Stadium” të Abu Dabit dhe do të nisë në orën 16:30 sipas kohës në Shqipëri .

Lexo gjithashtu
Total
0
Share