Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga Big Brother VIP 3.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni nga gara”, thuhej në zarfin.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Por me shumë mundësi ata do të dënohen të qëndrojnë me Eglën në dhomën e bardhë.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250
Lexo gjithashtu
Total
0
Share