Skënder Rexhepi: Afrim Gashi, gabimi im i pafalshëm

Skënder Rexhepi Zejdi ka rrëfyer sot për momentin se si Afrim Gashi është zgjedhur kryetar i Alternativës. Zejdi e pranon se vet ai ka luajtur rol të rëndësishëm në këtë proces, duke qënë se ishte bartës i procesit të ndarjes me Lëvizjen Besa.

“Ishte faji im dhe këtë e pranoj si faj që nuk do t’ja fali vetes. megjithatë, po të kisha pasur mundësi ta kthej kohë pas, nuk do të kishte ndidhur asnjëlherë”, tah sonte në Klan debat, deputeti i pavarur, Skënder Rexhepi./KlanMacedonia

Lexo gjithashtu
Total
0
Share